Solárny panel
EcoFlow Delta 2 + 160W

EcoFlow Delta 2 je nevyhnutnosťou pre každú domácnosť, ktorá kladie na prvé miesto bezpečnosť napájania a pohodlie. Uistite sa, že ste pripravení s batériovým generátorom prispôsobeným takmer npre každú situáciu, v ktorej by sa vaša rodina mohla ocitnúť. S kapacitou 1 kWh máte dostatok energie pre vaše základné veci na celé hodiny. Potrebujete ešte viac? Pridajte Delta 2 Prídavnú batériu, aby ste dosiahli kapacitu až 2048 Wh, alebo pridajte Delta Max Prídavnú batériu a dosiahnite 3040 Wh. Skvelé riešenie pre domáci záložný zdroj alebo na každodenné používanie.

Rerevačný formulár

Cena prenájmu

25€/deň

vratná kaucia 300€

Ľahká a prenosná batériová stanica EcoFlow Delta 2 ponúka skvelý výkon 1800 W a kapacitu 1 kWh, ktorú je možné rozšíriť až na 3 kWh. Potrebnú energiu tak budete mať po ruke na cestách alebo napríklad doma počas výpadku dodávky elektrického prúdu. Súčasťou našej “elektrocentrály na baterky” je celý rad známych a bežne používaných portov, menič na 230 V a solárny MPPT regulátor, vďaka ktorému môžete stanicu dobíjať aj solárnymi panelmi. Samozrejmosťou je rýchle dobíjanie X-Stream z 0% na 80% za 50 minút a rad ochranných systémov pre čo najbezpečnejšiu prevádzku.

Parádny výkon

K stanici je možné pripojiť spotrebiče s celkovým výkonom až 1800 W. Náradie, čerpadlá, kávovary, chladnička, televízia, svetlá. To je iba zlomok toho, čo k elektrocentrále Delta 2 môžete pripojiť. Poradí si aj s väčšou chvíľkovou rozbehovou záťažou až 2700 W. Vďaka invertoru s čistou sínusoidou sa nemusíte báť ani o citlivú elektroniku.

Bezkonkurenčné rýchle dobíjanie – z 0% na 80% už za 50 minút

Ako už je pri staniciach EcoFlow zvykom, aj Delta 2 je vybavená funkciou rýchleho dobíjania zo siete X-Stream. Z 0 % na 80 % ju dobijete za 50 minút, čo je ešte o kúsok rýchlejšie ako u predchádzajúcich modelov a až 7x rýchlejšie v porovnaní s konkurenčnými produktmi. Vaša Delta 2 bude pripravená do doby, než si zabalíte veci a dáte si poriadnu desiatu pred odchodom.